Ar antivirusinė programa vis dar gali būti aktuali? „Norton 360 Deluxe“ apžvalga

Gamachanger: Norton Secure VPN ir kitos papildomos funkcijos

Jeigu antivirusinių programų populiarumas pastaruoju metu yra kritęs, tai VPN paslaugų teikėjai išgyvena pačias geriausias dienas.

Kokias galimybes duoda VPN programa, šiandien Jūs jau girdėjote bent tris kartus savo mėgstamame „Youtube“ kanale. Jame greičiausiai buvo meluojama, kad VPN paslaugos yra būtinos visiems, tačiau realybėje, kai kuriems kompiuterių naudotojams, jis nėra nereikalingas, kitiems, iš tikrųjų yra nepakeičiamas įrankis.

O jeigu vis dėl to primiršote, VPN yra tarpinis serveris, per kurį jungiantis, Jūs esate matomas kaip bet kuriame pasaulio kampe esantis kompiuteris. Kokias naudas tai duoda? Pirmiausia, Jūs esate anonimas internete ir niekas nesužinos, Jūsų asmeninių duomenų. Viešose Wi-Fi vietose Jūsų duomenys yra užšifruojami, todėl juos perimti tampa neįmanoma misija. Taip pat galite prieiti prie turinio, kuris yra galimas tik specifinėse šalyse. Galiausiai, jungiantis iš kitos šalies, turite galimybe gauti geresnius pasiūlymus apsiperkant, nei jungiantis iš Lietuvos.

„Norton Secure VPN“ serveriai yra išdėlioti 30-yje skirtingų šalių. Specializuotos VPN programos gali pasigirti net ir triženkliu kiekių valstybių, kurioje yra jų serveriai. Vis dėl to, „Norton“ pasirinkimas yra pakankamai platus, kad būtų galima pasiekti norimą rezultatą.

Manasis internetas be VPN paslaugos pasiekia apie 700 Mbps siekiančius greičius:

Programa teigia, kad didžiausi greičiai bus pasiekti, prisijungus prie Suomijos serverio. Jame pavyko nesunkiai peržengti 400 Mbps atsiuntimo ir išsiuntimo ribas:

Pabandėme prisijungti prie egzotinių Lotynų Amerikos, Australijos ir pietryčių Azijos serverių. Žemiausias rastas atsisiuntimo greitis viršijo 100 Mbps (Meksikoje), o pats lėčiausias išsiuntimo greitis viršijo 60Mbps (Naujojoje Zelandijoje):


„Norton Secure VPN“ yra kiek paprastesnė už specializuotas VPN programas. Tačiau jeigu neturite specifinių poreikių, tokių kaip galimybė jungtis iš Salvadoro (ir pasitenkinsite, pavyzdžiui, Brazilija), prie antivirusinės programos pridedamo VPN pilnai pakaks.

Taip pat gauname ir kitą svarbų privalumą – nuo 25 GB iki 50 GB vietos debesyje, priklausomai pigesnę, ar brangesnę „Deluxe“ programos versiją pasirinksite. Debesyje įkelti failai išliks visiškai saugūs, net ir jiems neatkuriamai išnykus iš kompiuterio laikmenos. Jeigu ieškotumėte nemokamos debesų saugyklos be duomenų naudojimo apribojimų, tai būtų sunku rasti kažką daugiau nei 15 GB talpos, todėl tai ką siūlo „Norton“ yra dėmesio verta papildoma nauda.

Būtent VPN programa ir debesų serveris, suteikiamas už pakankamai žemą kainą, gali būti rimta paskata įsigyti „Norton 360“ paketą, net jeigu apie antivirusinės programos įdiegimą net niekada nesvarstėte. Jeigu tikrai svarbu turėti kuo didesnė talpyklą debesyje, tada vertėtų pasvarstyti ir apie šiek tiek brangesnes programos versijas, siūlančias 75 GB – 100 GB vietos debesyje.

Šalia rasime ir daugiau įvairių papildomų funkcijų, skirtų mažesniam vartotojų ratui. Turintiems atžalų, siūloma vaikų kontrolės sistema. Ji leidžia riboti jaunųjų kompiuterių vartotojų prie ekrano praleidžiamą laiką, taip pat apsaugoti juos nuo žalingo turinio. Turintiems kietąjį diską, ir dėl kokių nors priežasčių nepatenkintiems „Windows“ turimu įrankiu, siūloma disko defragmentacijos funkcija, pagreitinančią magnetinės laikmenos veikimą. Programų pakete taip pat yra nenaudojamų failų išvalymo sistema, veikianti panašiai, kaip tai seniau darydavo „CCleaner“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.