„Corsair K70 Low Profile“ – mažiau yra geriau

Programinė įranga

„Corsair Utility Engine“ jau kuris laikas per daug nesikeičia. Jei šią programinę įrangą teko naudoti seniau, tai ir dabar viskas vyks sklandžiai. Pirmą kartą naudotis iCUE nėra labai lengva, bet įpratus papildomas funkcionalumas tikrai patiks.

Patekus  į „K70 Low Profile“ nustatymų meniu randame keturias skiltis: Action, Lightning EffectsPerformance ir On Board Profiles.

Action skiltyje galime programuoti macro. Tai gali būti labai naudinga tam tikruose žaidimuose, pavyzdžiui, po tam tikrų veiksmų bus papildytos šovinių atsargos. Macro galima priskirti visiems mygtukams.

Toliau Lighting Effects skiltis. Čia rasime daug įdomybių. Galime pasirinkti iš iš anksto paruoštų efektų. iCUE leidžia juos konfigūruoti. Galima keisti RGB LED šviesos spalvą ir ryškumą. Nustatyti, kurie mygtukai švies kokia spalva. Visa tai galime stebėti ir pačioje klaviatūroje ar programėlėje esančioje animacijoje. Suprasti, kaip viskas veikia pirmą kartą naudojantis programėle, nėra lengva. Supratus, kad norint skirtingai šviečiančių mygtukų, tiesiog reikia sukurti skirtingus sluoksnius, viskas tapo gan paprasta. Nenorint žaisti su nustatymais yra galimybė tiesiog pasiieškoti internete jau nušlifuotų profilių ir jų parsiųsti per pačią programėlę.

 

Statinį apšvietimą dar galime pasirinkti iš viršuje esančios Instant Lighting skilties. Ten pateikiamos pagrindinės spalvos.

Performance skiltis. Čia galime valdyti ką užrakina „Win Lock“ mygtukas. Gamykliškai padaryta, kad jis užrakina tik „Windows“ pradžios meniu iššaukimo mygtukus, kitus pasirinkimus matote nuotraukoje. Be to, galima parinkti, kokiomis spalvomis šviečia įjungtas ir išjungtas „Win Lock“ mygtukas. Taip pat parinkti ryškumo mygtuko spalvą.

On Board Profiles skiltyje galime pamatyti, kiek klaviatūra turi galimų profilių. Čia esant poreikiui galime išvalyti esamą profilį ar jį perrašyti.

 

Settings skiltyje galime greitai atnaujinti klaviatūros programinę įrangą, taip pat pasirinkti klaviatūros veikimo dažnį, pasirinkti kalbą ir dar daugiau.

8 Komentarai

  1. procc parašė:

    Gerai būtų jei pasidarytumėt mygtuką „Sekantis puslapis“ ar pan. Kad nereiktų daryti du paspaudimus norint pereiti į sekantį apžvalgos puslapį.

  2. BC00 parašė:

    Jau kažkas naujo ir šiaip ilgai laukto šitoj nusėdusioj rinkoj. Bet man asmeniškai norėtųs dar žemiau, panašiai kaip CM SK650.

    • PhaNtoM parašė:

      True, maigau aš dabar namie tą aukštą K70 ir kai kuriais aspektais ir Macbook’o klaviatūra patogesnė.
      Faktas, kad kiekvienam savo, bet bent jau man asmeniškai, tikrai nėra kažkoks šventasis gralis tos aukštos mechaninės klaviatūros. Laukiam LP populiarėjimo ir kainų normalizavimosi. 🙂

      • Mindaugas Klumbis parašė:

        Toli iki gralio tikrai, bet man vieni switchai geriau nei kiti. PVZ su red ar silver man sunku rašyti, bet su blue jau visai nieko. Bet vis tiek geriau su žemo profilio. Nors šita Corsair žemo profilio ir su speed (silver) jungikliais, bet man rašyti jau malonu, kažkiek panašu į nešiojamo kompiuterio klaviatūrą, būtent prie to esu įpratęs. Tik man nepatinka kaina, pačiam Corsair tinklapyje mačiau šią Corsair K70 Low Profile net už 89.99 USD, paskui pakėlė iki 119 USD. Kodėl tokie kainų svyravimai neaišku.

  3. Strelok parašė:

    Ar ne pagrindinis privalumas mechaniniu klavaturu lyginant su membraninemis, kad klavisai yra aukstesni, geriau jausti viena nuo kito klaviso ir patogiau rasyti del to? As nelabai matau skirtumo su membraninemis is tokiu klaviaturu. As turiu tiek membranine tiek mechanine su cherry browns ir tikrai mechanine daug mielesne day to day use. Jautiesi lyg kokia spausdinimo masinele turetum 🙂 Ko tik pasigendu daznai tai papildomu mygtumu ant tu mechaniniu klaviaturu. Daznai labai pravercia.

    • Mindaugas Klumbis parašė:

      Na nežinau, man labiau žemo profilio patinka klaviatūros. Pabandytum normalaus dydžio mygtukus ir kokius RED ar Silver switchus tai netikiu, kad rašymui patiktų. Bet čia gal kiekvienam skirtingai, tai niekad nesakau, kad būtinai taip ir tik taip.

  4. aiwaris parašė:

    siaip pats db turiu roccat isku ir isku fx plius roccat ryos mk glow kuri yra mechanine ir panaudoti chery mx black tai man tikrai nepatinka ir sau pasilieku roccat isku fx su kuria tikrai maloniau naudotis ir jausmas toks lyg ji naudotu mx red nors ir yra membranine klava na o isku fx sau pasilieku pagrinde del alein fx funkcijos nes tikrai gan gan malonu kai klavos apsvietimo spalvos prisitaiko pagal zaidimo efektus ir nieko pan nesiulo kiti klavu gamintojai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.