Du (trys) HTPC aušintuvai: „be quiet! Pure Rock LP“ ir „Noctua NH-L9a-AM5 (chromax black)“
Išvados
Laikant „Ryzen 9 7950X“ ties 65 W limitu NH-L9a-AM5 (chromax black) su „Pure Rock LP“ rodo labai panašų efektyvumą. „be quiet!“ rezultatas gerokai artimesnis pilnais sūkiais dirbančiam NH-L9a-AM5 nei tam pačiam aušintuvui su L.N.A. adapteriu. Skirtumas tik ~2 °C, todėl sunku aiškiai įvardinti, kuris iš dviejų žemo profilio aušintuvų efektyvesnis.
Padidintas 7950X TDP lygis iki 105 W leidžia atsakyti į minėtą klausimą. Aušintuvai atsiremia į 95 °C limitą, tačiau su NH-L9a-AM5 chromax black aušinamas 7950X rendering’ą užbaigia daugiau nei pusę minutės greičiau. Šitu scenarijumi „Pure Rock LP“ ir L.N.A. naudojantis „Noctua“ rodo paklaidai prilygstantį laiką. Turint omenyje, kad „Pure Rock LP“ yra aukštesnis ir turi ne du, o tris 6 mm šilumos vamzdelius, tikėjomės šiek tiek didesnio efektyvumo.
Sumontuoti aušintuvai vizualiai atrodo labai panašiai: NH-L9a-AM5 chromax.black kairėje ir „Pure Rock LP“ dešinėje
Neprivedant „Pure Rock LP“ prie limitų, kas labai realu, jog vyks HTPC būdingoje alpinkoje, tarp jo ir NH-L9a-AM5 (chromaxblack) beveik galima dėti lygybės ženklą. Net su tuo ir nesutinkant reiktų atkreipti dėmesį į kainų skitumus. „Pure Rock LP“ galima įsigyti už 50 eurų, kai standartinis NH-L9a-AM5 kainuoja ~60 €, o už chromax.black teks sumokėti 70 €. Nenorint prarasti juodos išvaizdos 20 eurų gali pasirodyti kaip nepateisinamas skirtumas, kuris, panašu, daro „Pure Rock LP“ patrauklesniu pasirinkimu, su sąlyga, jog nebūtinas NH-L9a-AM5 mažesnis aukštis.
be quiet! Pure Rock LP
Naujausi komentarai