Monitoriai darbui jau turi 100 Hz atnaujinimo dažnį: „Philips 346E2CUAE“
Monitoriaus Meniu (OSD)
„Philips 346E2CUAE“ meniu yra labai panašus, kaip ir prieš tai bandytų „Philips“ monitorių. Meniu yra valdomas keliais mygtukais, esančiais dešinėje pusėje apačioje. Pirmiausia – apie greituosius meniu. Paspaudus kairiausią mygtuką iškviečiamas SmartImage; ten galima pasirinkti vieną iš jau sukonfigūruotų spalvų profilių. Paspaudus antrą mygtuką iš kairės galime pasirinkti įvesties šaltinį, o paspaudus trečią mygtuką iš kairės galime reguliuoti garsą. Pagrindinis meniu iššaukiamas paspaudus antrą mygtuką iš dešinės.
Patekus į meniu pirmame lange galime pagreitinti pikselių atsaką su „SmartResponse“. Pagal nutylėjimą šis nustatymas išjungtas. (Nuotraukoje jau matote pakeistą „SmartResponse“ nustatymą į Fastest).
Sekančiame lange galime įjungti „LowBlueMode“. Gamykliškai jis išjungtas.
Toliau – vaizdo šaltinio įvesties („Input“) pasirinkimo skiltis. Mes monitoriui vaizdą tiekiame per DisplayPort jungtį, tai atsispindi nustatymuose. Jei yra daugiau nei vienas įvesties šaltinis, galime pasirinkti pirminį.
Toliau – „Picture“ skiltis. Čia randame daug įvairių nustatymų, susijusių su vaizdu. Šioje skiltyje taip pat galėsime reguliuoti ryškumą, kontrastą ir aštrumą.
Kai kuriems gali sunkiai sektis iššifruoti PBP ir PIP raides, o jos tiesiog reiškia Picture by Picture ir Picture in Picture. Lietuviškai tai būtų: vaizdas šalia vaizdo ir vaizdas vaizde. Ši technologija leidžia vaizdą iš dviejų šaltinių rodyti vienu metu.
Žemiau yra „SmartSize“ skiltis. Čia galime keisti vaizdo formatą, bet nežinau, dėl ko mano bandomame monitoriuje ši funkcija buvo nepasiekiama. Dėl to naudojama nuotrauka iš senesnės apžvalgos.
„Audio“ skyrelyje rasime garso pasirinktis. Čia galima pasirinkti garsumą, visai užtildyti garsiakalbius ir pasirinkti audio šaltinį.
Dar žemiau yra spalvų skiltis. Čia galime pasirinkti iš kelių gamyklinių spalvų profilių, o taip pat įgalinti sRGB spalvų paletę bei, žinoma, viską konfigūruoti rankiniu būdu User define kortelėje.
Po spalvų reguliavimu randame kalbos pasirinkimo galimybę. Nieko nestebina, kad lietuvių kalbos čia nėra.
Toliau – „OSD Settings“ skyrius. Čia galime parinkti meniu vietą, peršviečiamumą bei nustatyti, po kiek laiko meniu išsijungs automatiškai.
Kadangi monitorius turi USB šakotuvą, čia galima pasirinkti, kokiu režimu veiks šios jungtys. Dar galima išjungti/įjungti budėjimo režimą, kuris yra naudingas įkrauti telefoną, kai kompiuteris išjungtas.
Paskutinė – „Setup“ skiltis. Norintys čia dar galės įjungti perspėjimus ir atstatyti gamyklinius parametrus. Čia taip pat matome, kokia yra rezoliucija, ir kokį atnaujinimo dažnį naudoja monitorius.
Naujausi komentarai