„MSI RTX 3070 Gaming X Trio“: DLSS 2.0 + RT ar tiesiog 4K prie (ne)panašios spartos į RX 6800 XT?

Sparta 1440p raiškoje su RayTracing

Antros kartos RayTracing procesorių skaičius stipriai neaugo, tačiau padidėjo jų efektyvumas. Lyginant su praėjusios kartos flagmanu RTX 2080 Ti, RayTracing apdorojimo sparta išaugo ~1,7 karto (58 TFLOPs prieš 34 TFLOPs). NVIDIA neretai mėgsta 1,7 karto apvalinti iki 2, teigdama, kad antros kartos RT procesoriai yra dvigubai greitesni, tačiau realybėje tai vargiai atsispindi. Prarastos spartos skirtumas tarp „Ampere“ ir „Turing“ geriausiu atveju siekia ~5 % naujos architektūros naudai. Dabar „Ampere“ vaizdo plokštės dabar gali apdoroti grafiką, RT efektus ir DLSS vienu metu, be to, aparatiniu būdu atsirado RT pagražinto motion blur efekto apdorojimas.

 

RayTracing palaikantys žaidimai RayTracing ateityje gausiantys žaidimai
Amid Evil Atomic Heart
Battlefield V Boundary
Bright Memory Infinite Dying Light II
Call Of Duty: Black Ops Cold War DOOM Eternal
Call Of Duty: Modern Warfare Enlisted
Control Far Cry 6
Cyberpunk 2077 FIST: Forged In Shadow Torch
Crysis Remastered Five Nights At Freddy’s Security Breach
Deliver Us The Moon Godfall
Dirt 5 Hitman 3
Fortnite Justice Online
Ghostrunner JX Online 3
Justice Mortal Shell
Mechwarrior V: Mercenaries Ready Or Not
Metro Exodus Synced: Off-Planet
Minecraft The Riftbreaker
Moonlight Blade The Witcher III: Complete Edition
Observer: System Redux Vempire: The Masquerade – Bloodlines 2
Pumpkin Jack
Quake II RTX
Ring Of Elysium
Shadow Of The Tomb  Rider
Stay In The Light
The Medium
Watch Dogs: Legion
Wolfenstein: Youngblood
World Of Warcraft: Shadowlands
Xuan-Yuan Sword VII

 

2 Komentarai

  1. Mindaugas Klumbis parašė:

    Tas DLSS 2.0 tai gerai, kai naudojama didelė rezoliucija, ant 1080p jau nepanaudosi. Gaila, tik kad mažai žaidimų tą DLSS palaiko ir ilgai integravimas užtrunka. Tad kaip ir yra tas DLSS, geras įvaizdis, bet mažai kur panaudosi 🙂

  2. BC00 parašė:

    DLSS at 1080p gal tik kokiems RTX 2600 savininkams būtų aktualu. Kalbant apie 4K, tai Balanced režimas mano akims paskutinis nesukeliantis didžiulio downgrade. Su Performance jau nereikia daryti jokių screen’ų, matosi akivaizdžiai.
    Man įdomu, ar NV neišsikas sau pati duobės su DLSS, nes toks dalykas potencialiai gali mažinti ateinančių GPU poreikį/pirkimą. Aišku visada galima haltinti DLSS 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.