Nauja orinukų mada: „Deepcool AK400 Digital“
Apie AK400 Digital
„Deepcool“ perdėtai neafišuoja šio aušintuvo pagrindinės savybės, nors ant pakuotės funkcija įvardinta, be to, galime pamatyti pačios skaitmenizacijos vaizdą. Džiugu, kad komplektacijoje pridedami laikikliai antrajam ventiliatoriui.
Visose specifikacijose „Deepcool“ nurodo, kad AK400 Digital radiatoriaus plotis 60 mm, tačiau galime patikinti, kad kaip ir visų kitų AK400 modelių plotis tėra 45 mm. Tai patvirtina sugretinimas su „Zero Dark Plus“ modeliu. Likusieji techniniai radiatoriaus parametrai nesiskiria nuo kitų AK400 versijų, įskaitant 152 mm aukštį ir keturis 6 mm skersmens šilumos vamzdelius, kurių su CPU besiliečiantis paviršius iškart padengtas termo pasta.
AK400 Digital labiausiai panašus į AK400 Zero Dark modelį, kadangi radiatorius padengtas juodo nikelio sluoksniu, o komplektacijoje yra vienas FK120 ventiliatorius. Priminsime, kad „Zero Dark Plus“ modelio, kuris turi du FK120, maksimalūs sūkiai apriboti nuo 1850 RPM iki 1650 RPM.
Atskirti Digital nuo kitų AK400 galima iš keletos dalykų: šonuose atsiradusios matinės RGB juostelės, taip pat veidrodinio paviršiaus ir atsiradusių papildomų kabelių. Be 4-pin PWM jungties turime USB 2.0 bei moteriška su vyriška 3-pin ARGB jungtis.
OPa kaip tik ieškojau kompaktiško coolerio i5 12600 kepyklai. Jeigu veiks tyliau už stocka tai jau gerai bus
Be klausimų veiks tyliau 🙂
Led ekranai ant aušintuvo ir dar orinio..? Nu čia jau freaky 😀
aš tai sujungęs ninja 5 aušintuvus taip kad įpūstų šaltą orą į vidų 800rpm, ištrauktų karštą orą į įšorę 800rpm ir pastačiau aušintuvą iš viršaus, kad karštą orą ištrauktų iš pipes skylių su 2k rpm efektas tikrai jaučiasi – 5800x3D 32c idle, full load 68c max temps.
Toks informacinis LCD ekranėlis, man labiau tiktų ant pačio korpuso viršutinės dalies. Kadangi kompo korpusas po stalu. Ir galėtų rodyti ne tik CPU temp duomenis bet ir GPU.
Jonsbo turi korpusų, kurie rodo daugiau, bet ekranėlis priekyje, ne viršuje.