Ne tik 2.4 GHz, bet ir Bluetooth bevielis ryšys: „Corsair HS55 Wireless“

Įspūdžiai, naudojimas ir išvados

Dizainas ir medžiagų kokybė

„Corsair HS55 Wireless“ dizainas yra gan paprastas ir tinkantis visiems: tiesiog dar vienos ausinės su dideliais kaušeliais ir neatjungiamu mikrofonu. Nepaisant to, kad „Corsair“ net nebando išradinėti dviračio, man „HS55 Wireless“ atrodo patraukliai ir tikrai labai primena kitas kompanijos ausines. Gamintojas tiesios eina tuo keliu, kurį gerai pažįsta. Su visais įrenginiais norintiems RGB apšvietimo yra bloga žinia – šios ausinės apšvietimo neturi, bet pirkėjai gali rinktis baltos arba anglies pluošto spalvos „Corsair HS55 Wireless“ ausines.

Kadangi „HS55 Wireless“ atstovauja viduriniąją klasę, tai panaudotos medžiagos ir yra tokio lygio. Visur plastmasė, todėl vien paėmus į rankas iš karto pajauti būtent vidurinę klasę, o premium kvapą sunku užuosti. Galima spėti, kad „Corsair“ bandė padaryti ausines kuo lengvesnes, dėl to buvo pasirinktos lengvesnės, bet ne tokios tvirtos medžiagos. Ausinės nėra tabaluojančios, bet šioje kainų kategorijoje įmanoma išspausti ir daugiau. Pati plastmasė yra matinė, tad ant jos sunkiai lieka pirštų atspaudai. Tiesa, metalo yra išdidinimo mechanizme, bet jo veikimas tikrai nėra geras, o ir išdidinimo padalų nėra. Bene stipriausiai atrodo ausinių pagalvėlės, jos tikrai kokybiškos, ir kaušeliai maloniai gula aplink ausis.

Ergonomika ir baterija

„Corsair HS55 Wireless“ kaušeliai yra pakankamai dideli ir gilūs, kad jų viduje patogiai tilptų ausys, o jas apgaubiančios pagalvėlės yra minkštos. Ausinės sveria gana nedaug, tik 266 g, todėl jos stipriai nespaudžia viršugalvio (padeda ir esantis paminkštinimas), o kaušelių spaudimas irgi nėra per didelis. Mano galvai šios ausinės tikrai gerai subalansuotos, ir jas galiu dėvėti gan ilgą laiko tarpą ir jaustis patogiai. Kas man nelabai patinka, tai apimties reguliavimo mechanizmas. Kliūna vien tai, kad nėra padalų, tad iš akies ne visada pavyks nustatyti tą pačią apimtį abiejose pusėse. Be to, ir pats apimties didinimo mechanizmas galėtų veikti sklandžiau. Mano galvai tiko nulinė padėtis, taigi nors nereikėjo ieškoti optimalios išdidinimo padėties. Ką „Corsair“ moka, tai tinkamai parinkti mygtukų vietą ant kaušelių. Šį kartą mygtukų yra kiek daugiau, nes dar papildomai gauname Bluetooth daugiafunkcinį mygtuką, kuris atlieka įvairias funkcijas. Kaip įprasta, ausinės ant kairio kaušelio turi garso ratuką, jį patogu ir lengva rasti, be to, jo sukimasis yra su geru atsaku.

Baterijos veikimas nėra įspūdingas, bet gamintojas deklaruoja 24 valandas veikimo. Be to, bateriją įkrovus vos 15 minučių, ausines bus galima naudoti net 6 valandas.

Mikrofonas

„Corsair HS65 Wireless“ turi neatjungiamą mikrofoną. Iš garso įrašo darosi aišku, kad tai nėra pats geriausias mikrofonas, bet įrašomo garso kokybė yra pakankamai gera. Norintys dalį ar beveik visą pašalinį triukšmą iš įrašomo garso gali pašalinti su NVIDIA „Broadcast“ funkcija. Kaip tai veikia, galite paklausyti įraše.

Muzika

Muziką „Corsair HS55 Wireless“ atkuria tikrai gražiai, o gamykliškai parinktas pakankamai geras profilis. Ausinės visose dažnių juostose atrodo gan stiprios, ir klausantis įvairaus žanro muzikos likau patenkintas. Net pasirinkus pilną garsumą ausinės tvarkosi gerai, o garsas yra švarus. Kas maloniai stebina, kad „Corsair HS55 Wireless“ geba kabintis ir į žemus dažnius. Tad didžiajai daliai pirkėjų tai patiks. Kas man dar labai patiko, kad ausinės labai gerai reaguoja į ekvalaizerio pakeitimus. Todėl kiekvienas galės susikurti sau mieliausią profilį. Taip pat noriu paminėti, kad „Corsair HS55 Wireless“ prijungus per Bluetooth neteksite galimybės reguliuoti ekvalaizerį. Kaip minėjau, gamyklinis garso profilis yra pakankamai geras, bet su pakeitimais galima išgauti dar geresnį garsą.

Žaidimai

„Corsair HS55 Wireless“ žaidimuose reikėtų naudoti su USB adapteriu, nes tada galėsite įjungti „Dolby Audio“ funkciją, kuri pasitelkdama programinės įrangos gudrybes sukuria erdvinį garsą. Žinau, daugelis šį netikrą erdvinį garsą vertina skeptiškai, bet mane jis įtikina, ir tikrai daug geriau eina suvokti aplinką ir garso sklidimo vietą nei naudojant Stereo nustatymą. Be to, su „Dolby Audio“ paryškinami tie garsai, kurie yra arčiau. Tarkim tavo personažo žingsniai. Žaidimas nuo to tikrai pasidaro gyvesnis. Man „Corsair HS55 Wireless“ veikimas žaidimuose tikrai labai patiko, be to pasireguliavus ekvalaizerį ir užkėlus žemus sprogimai tikrai drebina ausis, o tai patiks daugeliui.

Išvados

Pradėjus „Corsair HS55 Wireless“ apžvalgą neturėjau išankstinio nusistatymo, bet ausinės mane nustebino iš gerosios pusės. Nors konstrukcija ir plastmasinė, bet paėmus į rankas jos per daug netabaluoja, ir nėra didelio pigumo jausmo, bet tokios kainos ausinėms tikrai norėtųsi šiek tiek geriau. „HS55 Wireless“ patogumas irgi yra labai geras, bent jau mano galvai, tad ausines galima dėvėti ilgą laiką. Taip pat man patiko ir ausinių skleidžiamas garsas tiek klausant muzikos, tiek žaidžiant žaidimus su įjungtu „Dolby Audio“ erdviniu garsu. Negalima pamiršti ir ausinių mikrofono, kuris gali panaudoti NVIDIA „Broadcast“ funkciją, kas puikiai pašalins nepageidaujamą triukšmą. Kaip jau sako pats „Corsair HS55 Wireless“ pavadinimas, ausinės yra bevielės, bet be įprasto 2,4 GHz ryšio dar gauname ir Bluetooth palaikymą. Dėl to galime ausines prijungti ir prie telefono, klausytis muzikos ar atsiliepti į skambučius. Kaip jau minėjau, „Corsair HS55 Wireless“ mane nustebino teigiamai, nes tai yra tikrai geras produktas, tik už jį teks sumokėti apie 120 eurų. Taupiems žaidėjams tai jau nemaža pinigų suma, bet, mano nuomone, „HS55 Wireless“ yra vertos šių pinigų jeigu nekreipsime dėmesio į „plastmasinę“ konstrukciją.

1 Komentaras

  1. GreenZebra parašė:

    Primena pagal dizaino kaip it techsupporto.
    Del mikrofono tai blogai jog jis plastmasins ir nesireguliuoja ilgis, kaip būna gamin ausinese kur gali pasislėpti paciose ausinėse

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.