Periferijos trio iš AOC: „AGK700“ klaviatūra, „AGM700“ pelė ir „AMM700“ pelės kilimėlis
Programinė įranga („G-Menu“)
Iki šiol man neteko bandyti „G-Menu“ programinės įrangos. Galiu pasakyti, kad yra dvi šios programos versijos. Viena veikia tik su monitoriais, o kita taip pat suderinama ir su periferijos įrenginiais. Tad savo pelei ar klaviatūrai „G-Menu“ siųskitės iš produkto tinklapio.
Pasirinkus savo įrenginį iš karto patenkame į nustatymus. „AOC AGON AGK700“ klaviatūrai yra keturi skirtukai: Customize, Sensitivity, Light FX ir Light FX Sync. Nepriklausomai nuo to, kuriame skirtuke būsite, visada galėsite pasirinkti profilį; jų klaviatūra iš viso turi penkis. Customize skiltyje galime pasirinkti Game Mode nustatymus: išjungti ALT+ESC ar ALT+F4 kombinacijas, o taip pat Win mygtuką. Čia dar galima įjungti n-key rollover funkciją, kuri leidžia klaviatūrai perduoti visų mygtukų paspaudimus kompiuteriui, kad ir kiek jų būtų nuspausta vienu metu.
Kas man dar patiko, kad su pele paspaudus ant bet kurio mygtuko, programoje iššoka meniu su pasirinkimais. Mygtukui galima priskirti macro ar kokią nors kitą funkciją.
Sensitivity skiltyje galima pasirinkti atnaujinimo dažnį, pakeisti pakartotinai paspausto mygtuko atsaką, ar pakartojimo dažnumą.
Light FX skiltyje yra nustatymai, susiję su RGB apšvietimu. „AOC AGON AGK700“ turi daug efektų, kai kuriuos matau pirmą kartą. Tad šioje srityje vis dar galima pamatyti naujovių. AOC leidžia keisti pačius efektus, jų greitį ir apšvietimo ryškumą, bet daugiau konfigūravimo galimybių nėra. Dar norėčiau paminėti, kad AOC padarė vieną gan keistą sprendimą. Caps Lock, arba Scroll Lock mygtukai neaktyvavus jų funkcijos visai nešviečia, tą galite pamatyti ir animacijoje. Kai funkcija aktyvuota, jie šviečia, bet naudojamas ne tas pats efektas kaip likusios klaviatūros.
Light FX Sync skiltyje galime susinchronizuoti kelių AOC periferijos įrenginių RGB apšvietimą. RGB apšvietimą galima susinchronizuoti ir su AGON monitoriumi. Tik problema yra ta, kad RGB apšvietimo sinchronizacija bus tokio lygio, ką palaiko silpniausia grandis. Bent aš taip manau, neturiu su kuo daugiau pabandyti, o pelės ir kilimėlio RGB yra gan ribotas, dėl to apribojimus gauna ir klaviatūra.
Macro skiltis yra bendra klaviatūrai ir pelei. Čia galime įrašyti macro kombinacijas, o taip pat parinkti vienetinius ar daugkartinius paspaudimus ir priskirti juos norimam mygtukui.
Pelės meniu irgi suskirstytas į keturias tas pačias skiltis. Customize skiltyje galime parinkti, ką daro kiekvienas mygtukas. Viršuje galime pakeisti profilį ir režimą.
Sensitivity skiltyje galime ne tik pasirinkti atnaujinimo dažnį, bet ir DPI žingsnius bei kaip greitai suveikia dvigubas spustelėjimas, ar pakeisti ratuko greitį. Čia dar galėsime sukalibruoti pelę savo paviršiui.
Light FX skiltyje galime galime konfigūruoti RGB apšvietimą. Nuvilia tai, kad efektų yra tikrai mažai.
„AMM700“ kilimėliui galime reguliuoti tik RGB apšvietimą, o ką gi daugiau pareguliuosi kilimėliui. Efektų kiekis nėra didelis, bet vienu daugiau nei pas pelę.
Kiek grubiai procentų flagmanė AGK700 deliverina palyginus su Corsair brangesnėmis klavomis?
Negaliu pasakyti procentų, nes nėra kaip išmatuot, ne procesorius koks gi. Ypač už kainą AGK700 tikrai puikus pirkinys, tik dar su programine įranga reikia padirbėti ir dar turi patikti dizainas, nes toks savotiškas. O šiaip, dar viena klava su Cherry MX Red’ais.