„Samsung 870 QVO“: visai „nesamsungiškas“ SSD

Testavimo metodika

Į kaupiklį buvo diegiama „Windows 10 Pro“ operacinė sistema, turinti Fall Creator’s atnaujinimą. Po to atlikti visi atnaujinimai ir įdiegtos naujausios „Asus ROG Maximus VIII Extreme“ pagrindinės plokštės tvarkyklės, įskaitant „Intel Rapid Storage Technology“ ir „Intel Management Engine“. Testuodami „Samsung“ kaupiklius naudojame jų pačių sukurtas NVMe tvarkykles (v3.1), kitais atvejais naudojamos „Microsoft“ tvarkyklės. Visi testai buvo kartojami po du/tris (priklausomai nuo testo) kartus ir išvedamas vidurkis. Palaipsniui SSD kaupiklis yra pripildomas: rašomas „The Witcher 3“, toliau seka „Battlefield 1“, archyvo išskleidimas, kopijavimo testai… Prieš antrą bandymą kompiuteris būdavo perkraunamas siekiant išvengti informacijos įsiminimo. SSD kaupiklis naudoja tai dienai naujausią vartotojui prieinamą programinį kodą. „Intel“ Z170 sistema BIOS lygmeniu neturi atnaujinimų, skirtų apsaugoti nuo „Meltdown“ ir „Spectre“ pažeidžiamumų.

8 Komentarai

  1. Mindaugas Klumbis parašė:

    Jei būtų kaina kaip Crucial BX ar Patriot Burst būtų tada variantas šitas 870 QVO 😀

  2. Frantisekas parašė:

    Nezinau kas gali pirkt tokius diskus uz tokia kaina. Nei greicio nei geros kainos. Manau ju rinkos kaina turetu but 70eu uz 1TB.

  3. Laimius parašė:

    Kaip intel vis dar gyvena iš savo vardo taip ir samsung. Jei nesidomi tai imi žinoma ar girdėtą vardą ir gal permoki bet tikiesi kokybės. Kas pirks 1TB gal pirks dėl vardo. Kas 8 tai greičiausia dėl pasiūlos trūkumo ar dar ko, nes spėju tiek mokėdamas pasidomės.

  4. Xron parašė:

    Patriot burst p200 ~150euru, +3% grazinimas taigi apie 145eurai uz 2TB (Pigu saite), manau, kad samsungui be sansu…

    Dekui uz apzvalga.

  5. BC00 parašė:

    Riebų TPU header’į uždėjo, bet big respect už objektyvumą.

    https://www.techpowerup.com/review/samsung-870-qvo-1-tb/

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.