AMD ruošia konkurentą Intel Atom procesoriui

AMD vadovas Dirkas Mejeris (Dirk Meyer) pareiškė, kad AMD šiuo metų plėtoja naują nešiojamųjų kompiuterių platformą, kurioje bus galimi naudoti ypač mažai energijos suvartojantys, bet funkcionalūs ir palyginti pigūs procesoriai.

D. Mejeris užsiminė, kad pirmieji tokie procesoriai turėtų pasirodyti jau kitais metais. AMD taip pat pridūrė, kad jie bet kokiu atveju naujos platformos neįvardina kaip skirtos internetiniams nešiojamiesiems, tai bus įprastų nešiojamųjų kompiuterių platforma. Jau ankščiau kompanija teigė, kad internetinių nešiojamųjų perspektyvos yra miglotos, o jiems tampant vis funkcionalesniems, jie tiesiog panašėja į įprastus nešiojamuosius.

Galime priminti, kad šiuo metu AMD rinkai siūlo mobilią Puma platformą, kurią artimiausiu metu pakeis Tigris. Itin plonų nešiojamųjų kompiuterių segmente kompanija pristatys dvi naujas platformas – Congo ir Yukon.

4 Komentarai

  1. pushaz parašė:

    Na labai idomu kaip realiai kazka padarys.Man asmeniskai daug labiau priimtinesnis yra Ion,tiek kaina,tiek galimybemis.

  2. sinsoul parašė:

    Manau pakaktų kad ir konkurentą Atomui išleistų… O tai laužosi kaip celkos…;)

  3. Press parašė:

    Kuo didesnė konkurensija tuo geriau vartotojam. 🙂

  4. -NRJ- parašė:

    is pradziu pamenu ati snekejo kad neruos nieko panasaus 🙂 bet panasu jog persigalvojo 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.