Radeon HD4670 tiesiog graibstomi

Po to, kai ATI sumažino savo praeitos kartos aukštesnės klasės vaizdo posistemio Radeon HD3850 kainas jis tapo ganėtinai mielas, beje ir buvo pranešta apie tai, kad, nors ir senstelėjusi, ši vaizdo plokštė yra gerai pardavinėjama. Tuo tarpu rinka gavo naują „žaislą“ iš naujausios HD4000 serijos. Tai Radeon HD4670, ir ši vaizdo plokštė ne tik kad nereikalauja papildomo maitinimo, bet ir kainuoja padoriai – Europoje apie 60 eurų bei grasina HD3850.

Šiuo metu šio vaizdo posistemio pardavimai atitinka kompanijos lūkesčius, tai paaiškintina keletas faktorių – tai greitesnis variantas už Nvidia GeForce 9500GT bei toks, kuris gali lygiuotis į spartesnę konkurento seriją, GeForce 9600, nors kainuoja pigiau.

Bendrai viską apžvelgus, galime konstatuoti, kad ATI po ilgos pertraukos didina spaudimą Nvidia atžvilgiu. Naujų produktų nebuvimas, jokių kalbų apie Radeon HD4870X2 konkurentą nieko gero nesako. Bet kokiu atveju, neverta tikėtis, kad abi pusės miegos. Tereikia palaukti keletą savaičių ir rinkos žaidėjai mes vaizdo plokščių modelius lyg kortas iš kaladės bei mėgins žaisti žaidimą „kas pigiau“. Nuo to mums – tik geriau.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.