Windows 7 kainos atskleistos
Microsoft pagaliau pranešė, kiek kainuos naujoji Windows 7 operacinė sistema, kuri bus išleista Spalio 22 dieną. Tiesa, jau šiandien bus priimami išankstiniai užsakymai, tačiau užsisakyti nebus labai paprasta, nes užsakymų bus priimamas ribotas kiekis.
Tie, kas turi nusipirkę Windows Vista arba Windows XP OS, atnaujinti į naująją operacinę sistemą kainuos $119.99 už Windows 7 Home Premium, $199.99 už Professional ir $219.99 už Ultimate versijas. O tie, kas norės nusipirkti CD, jiems tai kainuos $199.99, $299.99 ar $319.99 priklausomai nuo versijos.
Laimingieji, kuriems pavyks užsisakyti operacinę jau šiandien, už Home versiją mokės $49.99, o už Professional $99.99. Deja, šių išankstinių užsakymų kiekis labai ribotas.
Beje, tokie gamintojai kaip HP ar netgi Sony turės ir kitokį pasiūlymą. Žmones, nusipirkę jų kompiuterius su Windows Vista vėliau nei šiandien, galės nemokamai atsinaujinti operacinę sistemą į naująją.
Nu ir nemazos kainos sakyciau .. 🙂 Na bet uz siuos windowsus jau nebus taip baisu moketi .
Žmon4s, nusipirkę jų kompiuterius su Windows Vista vėliau nei šiandien, galės nemokamai atsinaujinti operacinę sistemą į naująją. Pataisyk zmones 🙂
<…>atnaujinti į naująją operacinę sistem1 kainuos<…> ir dar shita pataisyk 😉
Dėl HP,tai jau senai žinojau,kad taip darys jie 😛
Vistiek nesiruošių pirkti originalių windozų bent jau artimiausių metu,o ir šiaip man WIN 7 nepatiko
@Bulllet666666 ar tikrai pirktum..? Man asmeniškai gaila būtų tiek pinigų kišt. Dėl to savo naujam PC pingviną įsirašiau.
Nu i high-end namu pc linuxu gyvenime nerasyciau.. Is esmes w7 tikrai labai geras daiktas, bet kazkaip nesinori tiek moket uz uzlopyta vista.. Jau geriau papiratausiu.. 😀
isvis kas perka originalia OS? Na manau retas namu vartotojas,tik visokiuose ofisuose ir pns. Pataisykit jei klystu
Gal norejai pasakyt legalia?^^ Nu Lietuvoi tai tikrai nedaug kas perka didzioji dalis su orginaliais windowsais juos gavo kartu su pc, o ne atskirai pirko.. Uzsieni situacija kitokia..
perka žmones ir atskirai windows\’us aišku nėra daug tokių žmonių 🙂 tik šiuo metu renkasi dažniau xp 😀 pats manau mielai įsigyčiau legalų os, labai patiko tokiu naudotis 🙂
Jei Ultimate kainuotų 100$, gal ir pirkčiau. Db kai baigsis betos, teks atgal Vista Business dėtis.
Kaip čia didžiausias Vista fanatikas PauliusBa net neįsigija legalios versijos? Baisu baisu…
idiote (kitaip kreiptis neina), nesu fanatikas vistos 😉
700lt uz Ultimate versija, dar +200lt garbingu lietuvisku mokesciu ir gaunasi visi 900lt uz kazkokia tai OS…. Lietuvoje tikriausiai tokiu kurie pirks WIN 7 (ne ofisam) bus galima suskaiciuoti ant pirstu.
PauliusBa, kad daugumai atrodo kitaip 😀 Arba tamstai jau tapatybės susidvejinimas 🙂