1080p testą laikantis „Core i9-7900X“ išbando „Gigabyte Aorus X299 Gaming 3“
Pakuotė ir komplektacija
„Aorus“ ženklo fone – lygybė: trys firminiai „Intel“ logotipai ir trys priklausantys „Gigabyte“. Kitoje pusėje bandoma detalizuoti „RGB Fusion“ apšvietimą, VRM grandinę, aušinimo galimybes jungiant ventiliatorius, „AMP-UP Audio“ posistemę, o taip pat NVMe kaupiklių jungimo galimybes dėka dviejų Ultra M.2 lizdų. Pateikiama ir nedidelė specifikacijų lentelė, kurią netrukus išplėsime.
Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad komplektacija išpildyta iki menkiausių smulkmenų. Taip ir yra – smulkmenų, t.y. įvairių lipdukų, nepritrūks, tačiau pasigedome rimtesnių dalykų. Pavyzdžiui, HB SLI tilto. Pakankamai nemaloni staigmena, kuri turi savo kilmę. Apie ją nagrinėjant PCI-Express 3.0 x16 lizdų pralaidumus.
Kad is esmes ne zaidimams skirta sita platforma.
Būtent. Man irgi nelabai suprantama kodėl dauguma testuoja 10 core high-end CPU su žaidimais. Tai yra CPU skirtas profesionalams, kurie dirba ir uždirba šito CPU dėka, o ne žaidėjams. Žaidėjams yra 4790k/6700k/7700k, o universalus CPU tiek žaidimams tiek darbams yra naujas 8700k.
Man rodos daug geriau tokią platformą kaip ši, testuoti su AutoCAD, FryRender/CoronaRay tracing, Media encodinimu/decodinimu, extractinimu, JavaScriptu/HTML5, Cinebench/Blender ir dėl vaizdo vieną žaidimą paimt.
Kad turėtume Threadripper paleistume truputį tinkamesnės apkrovos. Dabar labiau investigation tipo testavimas (turint solidžių palyginimų) ieškant, kad gal kas (koks title) pastebimiau teigiamai/neigiamai sureaguos ir šiaip parodyti mažiau patyrusiai auditorijai, kad skirtumai net ir tik 1080p raiškoje tarp gaming ir non-gaming procesorių nežymūs.
Atnaujinau į F6 BIOS versiją. Atsirado AVX(512) Offset parinktys, kurios tvarkingai veikia, nors apie šitos funkcijos sutvarkymą Giga nieko neatžymi in realize notes. LLC vis dar nefunkcionalus. Ar auto, ar low, ar extreme – įtampa identiška.
