ASUS bandymas reabilituotis: ROG Fusion II 500 headset’as
Atskirai apie mikrofoną
Beamforming mikrofonai pasižymi tuo, jog jie būna integruoti į pačias ausines, skirtingai nei įprasti išoriniai mikrofonai, kuriuos reikia prijungt, ištraukt ar pan. Tokių beamforming mikrofonų gali būti ne tik du, bet ir daugiau. Pagrindinis privalumas – galimybė padidinti jautrumą iš konkretaus taško ateinančiam garsui nei tam, kuris atkeliauja iš kitur. Papildomai ASUS AI Beamforming mikrofonas naudoja aplinkos triuškmus slopinančią AI Noise Cancelation technologiją, kuri paremta aplinkoje aptinkamų pašalinių garsų slopinimu pagal 500 milijonų AI atrinktų šablonų. Labai tikėtina, kad būtent tokia yra AI prierašo kilmė.
Netgi su maksimaliu stiprumu (100 %) mikrofonas atrodo kiek per tylus ir duslus. Aktyvuotas Noise Gate pastebimai sprendžia šią problemą, o Voice Perfect, panašu, nieko nebeprideda.
default/ +Noise Gate/ +Voice Perfect
Fone girdimus Cherry MX Blue pakaitalus sėkmingai slopina AI Noise Cancelation technologija, tuo pačiu neprarandant kalbos aiškumo. Skirtumas tarp high ir low parinkčių mažesnis nei įjungus/išjungus AI Noise Cancelation.
AI Noise Cancelation high/ AI Noise Cancelation low/ off
Gal kas turite CORSAIR VIRTUOSO XT? Kokia naudojimo patirtis butu idomu suzinoti
As bandes blackshark v2, corsair hs80, bai hyperx cloud II wireless, tai hyperx cloud vienareiksmiskai laimejo tiek kokybe, komfortu. As truputi audiofilas, tai gerai atskiriu prastus garsiakalbius kaip pvz razer, ten jie toki distorting turi, kad baisu, corsair geriau buvo, bet Hyper bent jau koses su garsu nepadaro. Pasirinkimas labai lengvas hyper xcloudII wireless!
XT lyg yra su Dolby Atmos. Daugiau pernelyg niekuo nesiskiria nuo paprastų Virtuoso, kurias esame anksčiau esame apžvelgę.
Tai va va, domina Dolby Atmos ir Wireless garsas. Bandau pasieskoti konkurentu bet nuvilia vis kazkuo.