ASUS bandymas reabilituotis: ROG Fusion II 500 headset’as
Išvados
ASUS šiame headset’e aiškiai stato už mikrofoną, tačiau ROG Fusion II 500 labiau sublizgėjo kitoje kategorijoje. Reikia pripažinti, kad mikrofonas nėra geriausias iš visų tų, kuriuos yra tekę išbandyti. Pavyzdžiui, „Corsair Virtuoso“ mikrofoną vertiname kiek geriau. Įvertinus technologinę pusę, iš beamforming mikrofono buvo tikėtasi daugiau. ROG Fusion II 500 turimas mikrofonas toli gražu nėra prastas, tačiau rimtam youtuber’iui, tiesiogine ta žodžio prasme, jis pasirodė kiek per silpnas net prie 100 % garsumo. Įtariame, dėl beamforming technologinių ypatybių. Problemą galima sėkmingai spręsti su papildomomis funkcijomis, bet tam reikia „Armoury Crate“ įrankio, prie kurio rištis nori ne kiekvienas. Laimei, „Armoury Crate“ veikė be užstrigimų ir buvo naudingas, kadangi veikė tiek AI Noise Cancelation, tiek Stipresniu šio headser’o koziriu laikome muzikos reprodukciją. ROG Fusion II 500 yra tikra atgaiva po labai nuvylusio ROG Theta Electret modelio. Tai ne tik puiki ASUS reabilitacija mūsų ausyse, bet ir rimta paraiška į labai solidų headset’ą, kuriam nereikia jokių korekcijų su ekvalaizerių tam, kad produktas skambėtų šauniai vos uždėtas ant galvos. Tiesa, reikalinga išlyga, kad ROG Fusion II 500 nekainuotų brangiau nei MSRP (~210 €).
Gal kas turite CORSAIR VIRTUOSO XT? Kokia naudojimo patirtis butu idomu suzinoti
As bandes blackshark v2, corsair hs80, bai hyperx cloud II wireless, tai hyperx cloud vienareiksmiskai laimejo tiek kokybe, komfortu. As truputi audiofilas, tai gerai atskiriu prastus garsiakalbius kaip pvz razer, ten jie toki distorting turi, kad baisu, corsair geriau buvo, bet Hyper bent jau koses su garsu nepadaro. Pasirinkimas labai lengvas hyper xcloudII wireless!
XT lyg yra su Dolby Atmos. Daugiau pernelyg niekuo nesiskiria nuo paprastų Virtuoso, kurias esame anksčiau esame apžvelgę.
Tai va va, domina Dolby Atmos ir Wireless garsas. Bandau pasieskoti konkurentu bet nuvilia vis kazkuo.