„Corsair K100 RGB“ – naujasis flagmanas su optomechaniniais jungikliais

Valdymas su iCUE

iCUE (3.38.61) atpažino klaviatūrą akimirksniu, tačiau įdomu tai, kad gamykliškai atnaujinimo dažnis nustatytas tik 1000 Hz. Vartotojas gali dažnį pasididinti iki 2000 Hz ar 4000 Hz. iCUE nerado nei programinio kodo atnaujinimų klaviatūrai, nei pačiai programinei įrangai, nors tuo metu rankiniu būdu iš „Corsair“ buvo galima parsisiųsti v4 versijos iCUE.

Viena iš pagrindinių K100 RGB turimų naujovių – nepalyginamai didesnis profilių skaičius, kuriuos galima saugoti klaviatūros turimoje 8 MB talpos atmintyje. Tokių profilių galima susikurti ~200, kai senesnės klaviatūros buvo apribotos iki maksimaliai 5 profilių. Dar svarbiau, kad geležies lygiu išsaugotiems profiliams nėra reikalingas iCUE. Prijungus K100 RGB prie sistemos be iCUE, profiliai kuo puikiausiai veiks. Actions skiltyje galima susikonfigūruoti G macro klavišus.

RGB pašvietimo valdymo galimybės nepaprastai plačios. Leidžiama keisti pašvietimo judėjimo kryptį, greitį, pasirinkti su kuriuo mygtuku RGB bus įjungtas ar išjungtas. RGB galima priskirti individualiai kiekvienam klavišui arba atskirai zonai klaviatūros viršutinėje/šoninėse juostose. Realiu laiku vartotojui rodoma vizualizacija, kaip keičiasi klaviatūros apšvietimas pasirinkus vieną ar kitą RGB efektą.

„Corsair“ antrajam K100 RGB ratukui yra sugalvojusi iš viso 8 funkcijas, bet gamykliškai įjungta tik pusę jų. Priminsime, kad tarp funkcijų galima naviguoti ratuko centre esančio mygtuko paspaudimu. Be to, kiekvienai funkcijai galima priskirti unikalų apšvietimą, jog vartotojas žinotų, kuri iš funkcijų tuo metu yra aktyvi.

Performance grafoje galima pasirinkti ką atliks Win Lock funkcija. Gali būti deaktyvuotas ne tik standartinis Win mygtukas, bet ir kitų klavišų kombinacijos.

3 Komentarai

  1. Fostil parašė:

    Vienintelis kas man patiko, tai laidų pravedžiojimas ir papildomas usb. Visa kita nereikalinga man, o ir kaina ohoho. Gal pasiliksiu prie Steelseries 6GV2.

    Kiek skaičiau, daug kas skundžiasi jog lengva netyčia nuspausti klavišą su tais cherry silver, tai su corsairo mygtukais turėtų dar ryškesnė problema būti.

    • BC00 parašė:

      Tas papildomas USB toks questionable dalykas, nes atima portą iš motininės. Galbūt dėl patogumo, bet didesnio skaičiaus USB gauti neišeina.

      OPX spaudžias tikrai lengvai, plius registro kelias labai trumpas, bet viskas ok buvo. Jei koks layout būtų neįprastas tada galimai sukeltų problemų, nes pirštai atsidurtų virš ne tų klavišų, kuriuos reikia nuspaust, dabar kai viskas įprasta no problem 🙂

      Šiaip aš sukeisčiau ratukus vietomis pagal paskirtį. Garsui skirtą padaryčiau personalizuojamą, o sukamą į kairę/dešinę garsui. Asmeniškai taip labiau limpa judėjimo kryptis prie atliekamos paskirties.

  2. ToBeX parašė:

    Aš corsair nebegaliu pakeist į ką nors kito, vien dėl jų tobulo softo. Macro galimybės neribotos. Pas mane nėra dedikuotų mygtukų, bet 11 mygtukų pakeitę savo reikšmes į macro funkcijas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.