Nebrangus vidutiniokas: „Blackview A95“ išmaniojo telefono apžvalga

Kamera

Pagrindinė, o tiksliau vienintelė tikra telefono gale esanti kamera – 20 megapikselių vaizdą galinti fiksuoti „Sony IMX 376“. Jos sensoriaus dydis siekia 6.48 mm, o diafragma gali pasigirti dideliu pločiu – jis yra f/1,8.


Kameros rezultatai nuteikia tikrai pozityviai. Mažiau nei 200 eurų kainuojančiam biudžetiniam modeliui, jie yra pakankamai geri. Pirmas dalykas, ką norėtųsi patobulinti – sumažinti kontrastingų detalių tarpusavio atskyrimo aštrumą.

Tikėjausi, kad išjungus šviesas, kamera praras visą savo potencialą. O pasirodo to neįvyko – tamsoje „Blackview A95“ išlaiko biudžetiniam modeliui pakankamą nuotraukų kokybę.

Jau minėjome, kad galinėje sienelėje randame tik vieną kamerą, o likusios dvi – tik imitacijos. Tai reiškia, kad telefonas negali daryti plataus kampo fotografijų, neturi makro režimo, gylio jutiklio. Vis dėl to esu linkęs laikytis nuomonės, kad viena gera universali kamera yra geriau už keturias prastesnes.

„Blackview A95“ turima kamera fiksuoja standartinės 1080p raiškos vaizdo įrašus ir tai daro 30 kadrų per sekundę greičiu. Nors telefonas turi elektroninę vaizdo stabilizavimo sistemą, dėmesio verti tik optiniai variantai, todėl stabilizavimo net neverta naudoti.

Priekyje randamas kompanijos, geriausiai žinomos dėl savo atminties modulių, „Hynix“ sukurtas kameros jutiklis „HI-846“. Jis gali fiksuoti 8 megapikselių fotografijas ir daryti 1080p raiškos vaizdo įrašus. Pastarasis malonaus siurprizo nesuteikė – tokia kamera atlieka tik elementariausias funkcijas, bet kokybės rasti nepavyks.

11 Komentarai

  1. neblogai parašė:

    Kainų stagnacija telefonų rinkoje. Redmi Note 7 panašiai kainavo prieš 3 metus, bet panašu kad už tą pačią kainą dabar nieko labai geresnio nusipirkti nepavyks. Kaltas turbūt buvęs puslaidininkių trūkumas, ir dabartinis žemas euro kursas. Bet yra gandų, kad telefonų gamintojai susiduria su stringančiais pardavimais, dėl to nenustebčiau jei metų gale padėtis su kainomis stipriai pasitaisys.
    Kalbant apie apžvelgtą telefoną- man yra teigiamas dalykas, kad nugarėlė ne stiklinė, taigi jai lyg ir nebūtina apsauga. Neaišku, ar ji atidaroma- tas būtų puiku. Tačiau be guminės apsaugos, kameros bus baisiai išsikišę, taigi vis tiek matyt ją tektų naudoti- kas yra šūdinas dizainas.
    O saviškiam Redmi Note7 neseniai pasikeičiau bateriją, kurią per tris metus spėjau visiškai suėsti. Bet telefono dar tikrai ilgai nesiruošiu keisti. Pakankamos specifikacijos, puiki GCam kamera- tiesiog nieko daugiau nereikia.

    • Ndx parašė:

      Nevertinau, ar geriau stiklas, ar plastmasė, stiklas atrodo prabangiau, plastmasė patvaresnė. Tiesiog įdomus jausmas paėmus iPhone dizaino telefoną buvo jausti visiškai kitokį efektą. Saugant ir nekreipiant dėmesio į smulkius įbrėžimus, galima laisvai naudoti be dėklo.

  2. SoTOP parašė:

    Nemanau kad tokiam telefonui iš 8GB ramo yra realios naudos.

    • newdiamond parašė:

      paklauskite Kernel kiek reikia ram paleisti pilna Linux…
      Tai tie ram’u kiekiai privercia asara nubraukti….lyg tai kazka keicia 😀 tas ram kiekis apskritai telefone

      • kernelis parašė:

        Ziurint koks Linux’as. Ne taip seniai su 16MB RAM buvau pasileides board’a viena 😀

        Siaip mano nuomone paprastai RAM kiekis ant ismaniuju yra isties overkill’as. Gal butu prasmes deti jo daugiau, jeigu gamintojai supportintu telefonus bent kokia 7-10 metu, dabar realiai kokius 2 Android upgrade duoda ir tiek. 18GB and high end’u man truputi juoka kelia, bet turbut gerai parsiduoda skaiciai 🙂

        • Ndx parašė:

          Manau šiais laikais Androido versija įgauna vis mažesnę reikšmę, pagrindinis dalykas, ką ji duoda – galimybę išnaudoti naujos techninės įrangos privalumus. Taigi kol telefone esančią OS palaiko programinė įranga, updeitai nėra esminis dalykas, dėl ko gali reikti upgreitinti telefoną.

  3. Digixo parašė:

    Dasidedi dar 40-50eu ir nusiperki POCO X3 Pro su Snapdragon 860, Adreno 640, 8gb RAM, 256gb vidines atminties, 120hz ekranu ir VISOM veikianciom kamerom… 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.