„Philips 328E9FJAB“ – stilingas ir įperkamas
Dizainas ir ergonomika
Pažvelgus į „Philips 328E9FJAB“ matome tikrai šiuolaikišką dizainą. Monitoriaus korpusas yra iš juodos plastmasės (daugiausiai blizgi), o stovas sidabrinis. Tai suteikia akiai malonų vaizdą. Monitoriaus priekyje nėra jokios nereikalingos informacijos, kas blaškytų dėmesį. Monitoriaus apatiniame rėmelyje centre matome tik „Philips“ logotipą, kairėje pusėje modelio pirmi keturi simboliai, o dešiniame šone įjungimo indikatorius. Toks monitorius tiks tiek biurui, tiek namams, nes dizainas paprastas, bet tikrai neprastas. „Philips 328E9FJAB“ ekranas yra matinis, gamintojas deklaruoja 25 % blausumą.
Atrodo, kad „Philips 328E9FJAB“ beveik neturi rėmelių šonuose ir viršuje, bet situacija pasimato tik įjungus monitorių. Rėmeliai yra tikrai siauri, bet dalis jų yra užmaskuoti po ekrano stiklu. Šoniniai ir viršutinis rėmelis yra 9 mm storio, o apatinis 24 mm. Tad viskas labai gerai.
„Philips 328E9FJAB“ turi 1800R išlinkį. Tai gali tapti viena iš paskatų pirkti šį monitorių, jei norite būtent lenkto ekrano. Išlinkis yra tikrai nemažas, pažiūrėsime, kaip tai atrodo naudojantis monitoriumi.
Monitorių paruošti darbui bus labai lengva. Viena stovo dalis iš karto yra pritvirtinta prie monitoriaus, tad lieka tik prisukti stovo padą. Tam nereikės jokių papildomų įrankių, nes varžtas turi rankenėlę. Visam šiam darbui sugaišite mažiau nei minutę, ir monitorių jau bus galima statyti ant stalo. Kaip matote, stovas yra geležinis ir turi 7 padukus, kad neslidinėtų ant stalo.
Pradėjus apie stovą, reikia apie jį papasakoti daugiau. Žemiau nuotraukose pamatysite, kad „Philips 328E9FJAB“ stovas suteiks tik ekrano pakreipimo galimybę. Aukščio ir pasukimo negausime. Tad tai pirmoji vieta, kur pataupyta. Pats stovas atrodo tikrai gražiai ir stilingai. Galiu pasakyti, kad monitorių jis ant stalo išlaiko stabiliai. Tie, kas turi mažą stalą turėtų suklusti, nes stovo padas užima nemažai vietos į gylį. Vienoje iš nuotraukų galite pamatyti, kad jis gale už pačio ekrano išsikiša nemažai. Jei stalas yra normalaus 60 cm pločio, tai problemų nebus. Nesunku pastebėti, kad stovas taip pat nesuteikia kabelių pravedimo galimybės.
Kaip minėjome, monitoriaus ergonomika užsibaigia ekrano pakreipimu: -5°/20°. Nors stovas nesuteikia aukščio reguliavimo, parinkta ekrano aukščio pozicija yra nebloga. Visa tai dar priklausys nuo stalo ir sėdėjimo pozicijos.
Kaip matėte, kairiame monitoriaus šone nėra jokių mygtukų. Tas pats ir kitoje pusėje.
Jeigu skaitėte iki šios vietos tikriausiai pagalvojote, kur galėtų būti meniu valdymas. Jis yra monitoriaus galinėje dalyje centre. Tam skirtas vienas daugiafunkcinis mygtukas, su kuriuo lengvai galime keisti monitoriaus nustatymus.
Taip pat galinėje dalyje yra visos jungtys. Monitorius turi HDMI, DisplayPort ir VGA vaizdo įvestis. Įgimtą rezoliuciją bus galima pasiekti tik su HDMI ir DisplayPort įvestimis. Monitorius taip pat turi 3.5 mm audio jungtį. Pačioje dešinėje dar matome maitinimo jungtį. Maitinimo blokas įmontuotas pačiame monitoriuje.
Galinėje dalyje, pačiame centre, yra VESA 100 x 100 montavimo skylės. Dešiniame apatiniame monitoriaus šone randame Kensington užraktą. Galinė monitoriaus dalis yra blizgi, ir čia lieka visi pirštų atspaudai.
Ir pabaigai dar apie garsiakalbius. „Philips 328E9FJAB“ turi du 3 W garsiakalbius. Jie yra įmontuoti apačioje ir pakreipti 45o kampu.
Galesim 2560 x 1440 rezoliuciją ir 75 Hz atnaujinimo dažnį per vga pasileisti :DDD
Gamintojo aprašyme iš karto u-dėta žvaigždutė, kad įgimta rezoliucija tik su HDMI ir DisplayPort. Nežinau kam tas VGA jungtis deda, jei net įgimtos rezoliucijos nepalaiko.
Buna visko pas mane monikas visas 3 jungtis isnaudoja hdmi,dvi ir vga 🙂 testavimui visu prireikia, koki atnesa senuka sutvarkyt ir buna kad tik vga yra 🙂 negalvokit kad dauguma jau hdmi naudoja , pilna vga 🙂
Tai bus pagrindinė priežastis VGA jungties gyvavimo atgalinis suderinamumas su senais PC. Tikiu, kad tikrai yra žmonių, kur prie senovinio kompo nusiperka šiuolaikišką monitorių.
Papraščiau yra turėt VGA perėjimą 🙂 Kainuoja kelis eurus