Viena universali, kita įprasta: „Viper V550“ ir „Viper V551“ pelės

Žvilgsnis iš arčiau

Abi „Patriot“ pelytės yra gan panašios išvaizdos, bet apie kiekvieną pakalbėsime atskirai. Pradėsime nuo „Viper V550“. Tai visiškai juoda pelė, skirta tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams. Pelės ilgis yra 12.5 cm, plotis 6.7 cm, aukštis 3.8 cm. Tai tokia pelė, kuri taiko į viduriuką: ji nėra nei didelė, nei maža, nei aukšta. Jos svoris – 166 g. Pelė, žinoma, yra pagrinde plastmasinė su guminėmis zonomis šonuose. Pati plastmasė yra daugiau matinė ir maloni liesti.

„Viper V550“ pelės kairys ir dešinys šonai yra identiški. Kiekviename šone matome guminę zoną su tekstūra, gerinančia sukibimą, ir porą mygtukų. Iš šono gerai atsiskleidžia ir pelės forma. Aukščiausias taškas yra beveik ties viduriu ir nuožulniai mažėja į priekį ir į galą.

Žvelgiant iš galo matome, kad šonuose padaryti ergonomiški išlenkimai, kad būtų patogu laikyti pirštus. Iš čia vėl matome, kad abu šonai yra identiški.

Žvelgiant iš pačio galo pastebime, kad pelės forma yra gan paprasta. Gale dar matome angies galvą – „Viper“ logotipą, kuris šviečia, o spalva nurodo, koks yra parinktas profilis. Pelytė turi ir daugiau RGB zonų.

Vis dar nepaliekame galinio rakurso. Iš čia matome, kad pagrindiniai mygtukai išlenkti, kad būtų patogiau mūsų pirštams. Abu mygtukai atrodo identiškai.

Iš priekio matome, kad laidas išlenda tiesiai iš vidurio. Čia ir pelės pagrindiniai mygtukai, viduryje – ratukas.

Iš viršaus puikiai atsiskleidžia visa pelės forma. Jos galas yra kiek platesnis, priekis siauresnis. Už ratuko yra dar du mygtukai. Pagal nutylėjimą jie leidžia keisti profilį ir DPI nustatymą. Jie, kaip ir kiti mygtukai, gali būti programuojami.

Apvertę pelę galime pamatyti jos dugną. Čia kone per patį vidurį įsitaisęs optinis 5000 DPI jutiklis. Pelės apačioje yra tefloniniai padukai, kurie turi užtikrinti gerą slydimą įvairiais paviršiais.

Pelės laidas yra įvilktas į medžiaginę rankovę, jis – 1.8 m ilgio.

Dabar pasižiūrėsime, kaip atrodo „Viper V551“ pelytė. Gamyboje panaudotos identiškos medžiagos, o ir bendras dizainas yra labai panašus, tiesiog „Viper V551“ yra skirta tik dešiniarankiams. Šios pelės ilgis yra 12.5 cm, plotis yra 7 cm, aukštis – 4 cm. Tad tai kiek aukštesnė ir platesnė pelė nei „Viper V550“. Nors „Viper V551“ išmatavimai ir kiek didesni, bet jos svoris yra tie patys kaip ir „Viper V550“ – 166 g.

Kairiame pelės šone matome guminę zoną su tekstūra ir du mygtukus. Iš šio rakurso nesunku pastebėti, kad „Viper V551“ yra kiek aukštesnė už V550 pelytę. Pati aukščiausia V551 pelės vieta irgi yra maždaug ties viduriu.

Persikėlus į kitą šoną iš karto pastebime, kad čia gumos sukibimui gerinti nėra – gaila. Visas šonas yra plastmasinis.

Žvelgiant tiesiai iš galo nesunku pamatyti, kad pelė jau nėra simetriška: kairė pusė yra aukštesnė už dešinę. Gale, kaip įprasta, matome „Viper“ logotipą. Šis logotipas šviečia, o spalva nurodo, koks parinktas profilis.

Pasiliekant gale galima pamatyti, kaip atrodo kiekvienas šonas pusiau iš galo. Iš čia gerai atsiskleidžia ergonominiai išraitymai.

Žvelgiant į pagrindinius mygtukus iš galo puikiai matome išlenkimus ir tuo pačiu skirtumą tarp mygtukų.

Į pelę žiūrint iš priekio matome iš vidurio išeinantį laidą, pagrindinius mygtukus, ratuką ir dar vieną papildomą mygtuką.

Kiek iš kito rakurso gerai įžiūrime šį papildomą mygtuką. Jis (kaip ir kiti mygtukai) yra programuojamas.

Iš viršaus vėl puikiai atsiskleidžia pelės forma. „Viper V551“ Atrodo visai įmantriai. Iš čia dar gerai matome ir du mygtukus, esančius už ratuko.

Pelės apačioje vėl matome tefloninius padukus ir viduryje įmontuotą jutiklį. Čia jutiklis jau kiek geresnis, jo DPI siekia iki 6200.

Pelės laidas yra 1.8 m, jis įvilktas į medžiaginę rankovę. Jis pas abi peles yra identiškas.

Kadangi iš karto bandome abi peles, galite pasižiūrėti, kaip jos atrodo sustatytos viena šalia kitos. Iš nuotraukų labai lengvai atsiskleidžia, kad „Viper V551“ yra kiek masyvesnė už „Viper V550“.

Tik įjungus peles sužinojome, kad DPI indikatoriai yra apačioje. „Viper V551“ turi indikacinius LED kairėje pusėje, o „Viper V550“ gali pasigirti indikaciniais LED abejose pusėse. Taigi, universali pelė tinkama tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams.

5 Komentarai

  1. svabas parašė:

    aš tai išinstaliavau savo pelės programinę įrangą nes tų papildomų parametrų kai kurie žaidimai tiesiog nesupranta ir pelė daro nesamones žaidime

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.