Debiutuoja „Blackview Mega 1“ – planšetė dideliu ekranu ir gera kamera

„Blackview“ pristato naują planšetinį kompiuterį „Mega 1“. Kaip sufleruoja planšetės pavadinimas, jos neįsigysite Akropolyje vienas didžiausių jos išskirtinumų yra didelis ekranas.

Tam pasitelktas 11,5 colio dydžio ekranas, atkuriantis 2000 x 1200 rezoliucijos vaizdą. IPS tipo ekrane vaizdas atnaujinamas 120 Hz dažniu. Planšetės komplektacijoje jau yra pridedamas jutiklinis rašiklis.

Tačiau ne ekraną būčiau linkęs laikyti pagrindiniu šio planšetinio kompiuterio išskirtinumu. Jau tapo įprasta, kad planšetės turi žymiai prastesnes kameras nei panašią sumą kainuojantys telefonai. Tai yra logiška – planšetės daug rečiau naudojamos fotografijai nei telefonai, todėl natūralu, kad gamintojai optimizuoja produktus įmontuodami atsitiktines Generic klasės 8 MP ar 13 MP kameras.

Šį kartą „Blackview“ pasirinko visiškai kitą kelią. Planšetės gale randamas 50 MP raiškos „Samsung ISOCELL JN1“ kameros jutiklis. Pastarasis modelis labai dažnai sutinkamas tos pačios kainų kategorijos „Samsung“, „Motorola“ ir „Samsung“ telefonuose. Jutiklis turi galimybę fiksuoti 4K raiškos vaizdo įrašus, tačiau ją iki 1080p apriboja procesoriaus galimybės.

Kalbant apie procesorių, „Blackview Mega 1“ viduje dirba „Helio G99“. Aštuonių branduolių CPU yra pagamintas naudojant 6 nm technologinį procesą. Procesorius susideda iš dviejų „Arm Cortex A76“ 2,2 GHz didelės galios branduolių, šešių taupiųjų „Arm Cortex A55“ 2,0 GHz branduolių ir „Arm Mali G57 MC2“ grafinio lusto.

Energijos kaupimui paskirtas 8800 mAh talpos akumuliatorius, kurio turėtų pakakti iki 20 valandų darbo. Jis yra užpildomas 33 W galia. Gamintojas žada, kad 0 – 50 % greitą užpildymą galima atlikti per vieną valandą. Garso atkūrimui skirti keturi garsiakalbiai, sumontuoti skirtinguose įrenginio kampuose.

Pirkėjai turi galimybę rinktis iš 8 GB RAM ir 12 GB RAM turinčių versijų, bet kokiu atveju, jie visada gaus solidžius 256 GB vidinės atminties, kuriuos galima išplėsti atminties kortele. Planšetė jau yra prienama prekybos vietose.

5 Komentarai

  1. neblogai parašė:

    Kai prieš kelis metus numirė Surface Pro2, filmų bei YT žiūrėjimui kelionėse bei lovoje rinkausi kažką pigaus, bet su kuo geresniu ir ryškesniu ekranu. Nusipirkau Amazon Fire HD10 (11-ta karta) per šventes už gal 85 eurus. Taigi, kaina puiki, IPS 400 nits ekranas pusėtinas, baterija laiko virš 10 valandų jei groji ne H265 (tada- kokį trejetą valandų). Bet ne viskas puiku: nuo Amazono priverstinių programų/UI pilnai išsivaduoti į švariai veikiantį Androidą neišėjo. Kitas didžiausias minusas- 3GB ramo, jo pritrūksta labai greitai. Na, ir trečias minusas- tai visgi ne nešiojamas kompiuteris, o tapšnojimu valdomas Androidinis daiktas, neleidžiantis veikti keliems langams vienu metu.
    Čia reklamoje aprašyta plančetė turi, atrodytų, neblogą (ir didelį) ekraną, jutiklinį rašiklį malonesniam vartojimui, daug ramo. Bet nuo Fire HD10 matyt pereidinėsiu prie kokio kuo lengvesnio 15″ nešiojamo, pirmiausiai dėl patogesnio valdymo, bei galingesnės OS..

    • kernelis parašė:

      Ne geriau tokiam use case’ui nusipirkti 13-14″ 2in1 su touchscreen ir mazos galios Intel/AMD CPU, tarkim 6W quad core Intel Alder-Lake-N kazka? 🙂

      • neblogai parašė:

        Tikrai būtų geriau 13-14″, bet noriu skaičių klaviatūros, jos į 13-14″ nededa. O galios tada geriau būtų ‘viduriukas’, kad būtų ‘greitas’ kompas lengvoms užduotims. Labai ilgai laikančios baterijos (ar fanless) man nereikia, 5-6 valandos video- per akis. Tačiau šiek tiek galingesnis iGPU su kokiais 25W+ būtų gerai mano žaidžiamoms 10 metų senumo senienoms, bei turbūt tiktų vaizdo kokybei pavalyti su madVR, kas praverstų jungiant į didesnį ekraną.

      • Ndx parašė:

        Skirtingos OS (Android vs Windows) visiškai skirtingiems poreikiams.

        Taip pat planšetės plonesnės, lengvesnės, su ilgiau tarnaujančia baterija ir kamera, o Laptope gamechangeris yra visi privalumai ką duoda Windows, kartu ir trūkumai, kai kalbam apie touchscreen

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.