Nestandartinis „ASUS RT-AC65P“ maršrutizatorius, atliekantis standartinius tinklo darbus
Žvilgsnis iš arčiau
Kaip jau pastebėjome „Pakuotė ir komplektacija“ skiltyje, „ASUS RT-AC65P“ nėra standartinis bevielis maršrutizatorius dizaino prasme. „ASUS RT-AC65P“ ant paviršiaus ne guli, bet stovi vertikaliai. Kitaip šio įrenginio naudoti nepavyks, nes to neleis prievadų pozicija ir pats įrenginio dizainas. Reikia paminėti, kad būtent dėl šios priežasties įrenginio nebus galima montuoti ant sienos. Tad tą būtinai reikia žinoti prieš perkant šį maršrutizatorių. Mano nuomone, „ASUS RT-AC65P“ nėra pats kompaktiškiausias bevielis maršrutizatorius. Pats korpusas bus beveik 16 cm aukščio, dar 14,5 centimetro prideda antenos. Plotis yra 22 cm, o gylis 8,7 cm. Kaip jau pastebėjote, „ASUS RT-AC65P“ turi iš viso tris išorines antenas, dar viena yra vidinė.
„ASUS RT-AC65P“ priekis yra beveik visas juodas. Plastmasė yra matinė, o beveik centre matome auksinį ASUS logotipą. Kiek žemiau matome aštuonias indikacines lemputes, kurios informuos apie prievadų ir įrenginio darbą. Priekyje taip pat matome keletą agresyvių linijų, kurios pagyvina dizainą.
Iš šono labai gerai galima pamatyti bevielio maršrutizatoriaus stovą.
Galinėje dalyje yra visas pagrindinis veiksmas. Čia randame visus prievadus, maitinimo jungtį ir mygtukus. Galas turi groteles, būtent pro čia pasišalins šiluma iš bevielio maršrutizatoriaus.
„ASUS RT-AC65P“ gale randami prievadai ir mygtukai:
– Maitinimo jungtis
– Įjungimo mygtukas
– WPS mygtukas
– Perkrovimo mygtukas
– USB 3.1 jungtis
– WAN prievadas
– Keturi LAN prievadai
Kaip jau minėjau, bevielis maršrutizatorius turi tris išorines antenas. Jas galima atjungti. Šios antenos gali pasisukti 180o kampu ir turi tris padėtis. Gamintojas nedeklaruoja, kokio stiprumo yra antenos.
Mindaugai,
Niekur neradau, kodel specs AC1700 sparta: 450+1300 Mbps rasom kaip suma ? negi vienu metu dirba viems dazniais router, ar cia vel marketingas valdo
Taip routeris vienu metu gali dirbti visomis antenomis, visais dažniais. Ir taip tai vis tiek yra daugiau mažiau marketinginis dalykas, nurodantis teorinį maximalaus greičio reitingą.
Su AX tai jau gerokai lengviau realiai pasiekiami skaičiai.
neee, as sneku apie darba su vienu device, o ne tai kad router gali dirbti vienu metu. T.y. 5 Ghz prisijungia telefonas ir dirba tuo dazniu, o ne 2,4+5 Ghz greitis.
Testuose matosi kiek pasiima vienas laptopas to srauto, bent jau mano ~650 Mbps. Kai idealus atstumas ir ~300 Mbps per dvi sienas. Gamintojai tuos reitingus pateikia labai gerus, bet juos išgauti eina tik labaratorijoje, bent aš taip manau.
newdiamond, tai Routeris apie „save“ rašo, kad gali atiduot teorinius 450-1300, o ne apie device, kad jie gali tiek priimt 🙂
O čia jau naudotojų reikalas ar jie sugebės savo „mašiną“ priversti duomenis priimti Lan+ wifi 5ghz + wifi 2.4 ghz