Pelė darbui – „Logitech MX Master 3S“
Programinė įranga
Įdiegus „Logitech“ programinę įrangą ir prijungus pelę naudotojui siūloma jo įrenginį sukonfigūruoti. Tai tikrai naudingas vedlys, nes jo metu galima susipažinti su pelės funkcijomis ir jas adaptuoti pagal savo poreikius. Žinoma, tai galima padaryti ir vėliau. Kiekvieno žingsnio neaptarinėsiu, visus juos galite matyti žemiau.
Jau patekus į pagrindinį programos langą randame aiškiai ir suprantamai išdėstytus kelis pagrindinius nustatymus: mygtukai (Buttons), Point and Scroll, Easy Switch, Flow ir nustatymai (Settings). Dešiniame viršutiniame kampe dar yra programų piktogramos, bet apie tai kiek vėliau.
Pasirinkus bet kurį iš mygtukų atsidaro papildomas meniu ir jame galime priskirti norimą funkciją, jeigu tuo pačiu yra pasirinkta ir programa, galime priskirti funkciją iš papildomo sąrašo.
Point and Scroll skiltyje galėsite parinkti pelės DPI, kuris supaprastintai pateiktas kaip Pointer Speed. Norintys galės pakeisti matmenį į DPI. Čia taip pat bus galima pasirinkti įvairias pagrindinio ratuko funkcijas. Taip, pagrindinis ratukas gali veikti įvairiais režimais.
Reguliuojant „SmartShift“ veikimą galima pasirinkti, kiek stipriai bus stabdomas ratukas. Pažaidus galima surasti sau tinkamą nustatymą. Taip pat čia galima visiškai išjungti šią funkciją ir leisti ratukui suktis laisvai be pasipriešinimo.
Easy Switch skyriuje galėsite pamatyti, prie kurių kompiuterių yra prijungta jūsų pelė. Kaip matote, vienu metu atmintyje gali būti išsaugoti trys kompiuteriai.
Flow skyriuje galime sukonfigūruoti savo du kompiuterius su „Logitech“ programine įranga, ir po to pelės pagalba bus galima iš vieno į kitą failus perkelti tiesiog su pele. Tikrai įdomi funkcija.
Nustatymų skiltyje bus galima atnaujinti pelės programinę įrangą, atstatyti gamyklinius parametrus ar padaryti taip, kad kompiuteris pamirštų pelę.
Pasirinkus dešinėje viršuje esančias programų piktogramas galime pamatyti, kad kiekviena jų turi kiek kitokius nustatymus, juos dar galima keisti pagal savo poreikį, o taip pat pridėti papildomų programų.
Naudoju ilgą laiką grafito spalvos MX Master 3. Galiu pasakyti, kad superinis peliukas. Tas papildomas ratukas – visiškai nenaudojamas gimick’as. Infinity scroll – super! 3 pasirinktiniai devaisai – labai gerai. Nors pas mane nustatyta tik PC ir laptopas, bet perjungimas yra seamless ir žiauriai patogus, visiškai negrybaujantis. Baterija laiko virš 3 mėnesių. Jautri, patogi, veikianti ant turbūt visų paviršių. Be mygtukų „Pirmyn/Atgal“ negalėčiau įsivaizduoti gyvenimo. Labai gražios išvaizdos. Smagu, kad Logitech’as nepasišikęs ant šio produkto, kaip ir daugelio kitų. Taip pat turiu MX Keys. Prie klavos teko priprast per kurį laiką, nes klavišai kažkaip keistai išdėlioti. Bet pripratus irgi fainas daiktas. Labai gražus, patogus naudoti, tikrai papuošia stalą. Retsykiais pageiminti irgi ne problema. 10/10, would buy again!
Iš mano patirties Logitech serijoje MX yra keiksmažodis 🙂
Performance MX konkrečiau
1. Laiko tik savaitę ir pirmadienį vel į laidą krauti…
2. Iš dviejų turėtų, viena neatlaikė 2m garantinio laikotarpio
1. O tai kas turgdo naudot BT mode, kad baterija ilgai laikytų?
2. Kas sugedo? (p.s. Man jokia naudota pelė neatlaiko daugiau negu metų. Dabar sukasi mintis pirkt su Optiniais mygtukais, nes gedimas visada tas pats.)
Nusipirkau ir as mx 3s, paziuresim kiek tarnaus.
Šūdo krūva.. nešiu į garantinį..
Kas konkrečiai užsilenkė?