„Ryuo“ ir „Ryujin“ iš „Asus“: stulbinamas grožis, būtinybė turėti „Asus“ pagrindinę plokštę ir nesuveikusi „Noctua“ pagalba

Montavimas elementarus, tačiau yra vienas niuansas

„Ryuo ir Ryujin dalinasi tomis pačiomis montavimo sistemomis AM4 ir LGA115x lizdams. AMD atveju reikalinga nugarinė plokštelė nuo pagrindinės plokštės ir šiam lizdui skirtos pakylėlės. Kronšteine tiek „Ryuo“, tiek „Ryujin“ CPU bloką galima pasukti bet kokia kryptimi. Visgi reikėtų žiūrėti tiesios pozicijos, net turime reikalą su OLED ekranėliu. „Intel“ atveju naudojama jau AIO aušintuvų komplektacijoje esanti nugarinė plokštelė ir kitos formos pakylėlės. „Intel“ kronšteinas taip pat leidžia įtvirtinti CPU bloką bet kuria pozicija, tad montavimas, kuris yra tikrai paprastas, niekuo nesiskiria nuo kitų „Asetek“ pagamintų AIO sistemų, nebent tik tuo, kad prieš „Ryujin“ montavimą reikia nukelti jo CPU bloką dengiančią „kepurę“. Lieka tik vienas niuansas: į kokį lizdą (AIO_PUMP ar CPU_FAN) prijungti 4-pin jungtį? Netrukus atsakymą turėsime.

2 Komentarai

  1. SoTOP parašė:

    Labai silpni produktai, X62 sutriuškina šituos visiškai. Asus’as aišku vis tiek parduos daug vien dėl vardo. Dar įdomu, ar buvo sutvarkyta tai, kad asus’o programinė įranga(ir tuo pačiu ekraniukas) rodydavo pastebimai kitokias temperatūras už įprastai naudojamas temperatūrų stebėjimui.

  2. BC00 parašė:

    Ką mačiau su paskutine AI Suite 3 versija, tai Ryzen temps tikslios (pagal Tdie matuoja), o 8700K temps kažkur -12 C mažesnes rodo lyginant su 3rd party įrankiais.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.