Kompaktiška K70 serijos klaviatūra: „Corsair K70 RGB TKL“
Programinė įranga (iCUE)
Jei „Corsair Utility Engine“ (iCUE) programinę įrangą teko naudoti seniau, tai ir dabar viskas vyks sklandžiai. Pirmą kartą naudotis iCUE nėra labai lengva, bet įpratus papildomas funkcionalumas tikrai patiks. Vos prijungus „Corsair K70 RGB TKL“ klaviatūrą, buvo iš karto pasiūlyta atnaujinti programinę įrangą, tai ir padariau vos kelių mygtukų paspaudimu.
Patekus į „Corsair K70 RGB TKL“ nustatymų meniu, randame keturias skiltis: Key Assigments, Lightning Effects, Performance ir Device Settings. Taip pat matome Hardware Key Assigments bei Hardware Lightning skirtukus, juose nustatymai įrašomi tiesiai į klaviatūros atmintį.
Key Assigments skiltyje rasime ne tik macro nustatymus, mygtukams galime priskirti vieną iš daugelio funkcijų. Pavyzdžiui, paspaudus norimą mygtuką atsidarys programa. Macro gali būti labai naudingi tam tikruose žaidimuose, pavyzdžiui, po tam tikrų veiksmų bus papildytos šovinių atsargos. Macro galima priskirti visiems mygtukams. Hardware Key Assigments nustatymus įrašome tiesiai į klaviatūros atmintį. Tokie nustatymai veiks net kompiuteryje nesant iCUE programinės įrangos.
Toliau – Lighting Effects skiltis. Čia rasime daug įdomybių. Galime pasirinkti iš iš anksto paruoštų efektų. iCUE leidžia juos konfigūruoti. Galima keisti RGB LED šviesos spalvą ir ryškumą. Nustatyti, kurie mygtukai kokia spalva švies. Visa tai galime stebėti ir pačioje klaviatūroje ar programėlėje esančioje animacijoje. Suprasti, kaip viskas veikia pirmą kartą naudojantis programėle, nėra lengva. Palaipsniui viskas taps kur kas lengviau. Norint skirtingai šviečiančių mygtukų, tiesiog reikia sukurti skirtingus sluoksnius. Panašūs nustatymai ir Hardware Lightning Effects skiltyje, tik jie įrašomi tiesiai į klaviatūros atmintį. Kas man patiko atnaujintoje iCUE, kad iš karto galima pasirinkti WASD ar kitų mygtukų sluoksnį ir nereikia kiekvieno mygtuko pasirinkti atskirai.
Performance skiltis. Čia galime valdyti, kokias kombinacijas užrakina Win Lock mygtukas. Gamykliškai padaryta, kad jis užrakina tik „Windows“ pradžios meniu iššaukimo mygtuką, kitus pasirinkimus matote nuotraukoje. Be to, galima parinkti, kokiomis spalvomis šviečia įjungtas ir išjungtas Win Lock mygtukas. Čia taip pat galima parinkti ryškumo ir profilio mygtukų spalvą.
Paskutinė skiltis yra Device Settings. Čia galima pamatyti abu klaviatūros profilius ir kitus nustatymus. Šioje skiltyje bus galima padidinti klaviatūros atnaujinimo dažnį iki 8000 Hz, ar patikrinti programinės įrangos atnaujinimus.
Apžvalga įtikino jog tai verta dėmesio klaviatūrą.Tačiau man minusas jog trūksta skaičių zonos.Tai nepatogu..
Man asmeniškai irgi be skaičių bloko sunku naudoti, bet yra žmonių, kurie to nori.
Hmm, įtariu brangus reikalas.
Jeigu made in china, kodėl taip kainas užplėšti.
Brangus, brangus, apie 150 eurų.
Jau nebe brangu šiuo momentu-105eu.Likimo ironija-beveik prieš metus rašiau jog man minusas skaičių bloko nebuvimas.Tačiau dabar čiupau negalvodamas ir…tikrai nesigailiu.OPX optiniai klavišai tiko patiko iškarto ir visa kita.Jei kam idomu rinkausi iš šių variantų
SteelSeries Apex 7,PRO
Razer Blackwidow V4,Huntsman
Roccat Vulcan II, Pro
Asus ROG Strix Scope
Alienware AW410K
Logitech G915
P.S. teks pirkti bluetooth skaičių klaviatūra
Arba tokią laidinę skaičiafkę 😀
https://elektromarkt.lt/skaii-klaviatra-lenovo-essential-usb-numeric-keypad-gen-ii-wired-black?utm_source=kainos.lt&utm_medium=referral
Neblogas variantas..Rašant lietuviškomis raidėmis,norint iterpti skaičius tenka iš virtualios LT klaviatūros persijungti į ENG.Tai velniškai nepatogu..
Yra ten kažkoks variantas, pamenu. Nuspaudi ar ten ALT ar kažką, turėtų būt įmanoma. Pasidomėk kombinacijom ggl